Procedura reklamacyjna

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki i skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 605 130 655

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  • prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie według wzoruktórym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki produktu, gdyż jest on zależny od rodzaju wady. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
  • zgodnie z ustawą w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  • jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie nastąpi: naprawa reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  • jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

Pobierz formularz reklamacji

Nasledujte nás na Facebooku