Grawery

USŁUGI GRAWEROWANIA

Oferujemy klientom wycinanie, znakowanie i grawerowanie laserowe na wielu materiałach. W naszym parku maszynowym posiadamy precyzyjne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać potrzebom klienta. Grawerujemy i wycinamy w metalu, szkle, tworzywie sztucznym, galanterii skórzanej.

ARTYKUŁY GRAWERSKIE DO ZAKUPU W ASIMEX PLUS

METAL

Oferujemy grawerowanie i wycinanie w metalach szlachetnych. Nasze urządzenia laserowe gwarantują precyzję i wysoką jakość wykonania. Jesteśmy w stanie wykonać projekty stworzone indywidualnie przez klienta.


9.jpg

DREWNO

Znakomita struktura drewna i nasze precyzyjne urządzenia laserowe umożliwiają nam stworzenie dla państwa unikalnych, spersonalizowanych prezentów, obrazów, elementów dekoracyjnych.


11.jpg
SZKŁO

Możemy wykonać kompozycję z wykorzystaniem szkła. Oferujemy laserowe grawerowanie szkła użytecznego takiego jak karafki, flakony, kieliszki, statuetki. Zdobienie butelek, szyb, luster.


9.jpg

TWORZYWO SZTUCZNE

Grawerowanie, cięcie tworzyw sztucznych pozwala na tworzenie wspaniałych rzeczy takich jak ekspozytury, ozdoby, podstawki, itd.11.jpg
Grawerowanie mechaniczne i laserowe są najpopularniejszymi metodami grawerowania powierzchni różnych materiałów. Każda z tych technologii ma swoje przeznaczenie. W przypadku lasera ogromnym atutem jest precyzja obróbki, natomiast w przypadku grawerowania mechanicznego zaletą jest skala usuwania materiału.

W swojej ofercie mamy do zaproponowania także tradycyjny grawer mechaniczny

Poniżej prezentujemy czcionki do wyboru w przypadku graweru mechanicznego

Zachęcamy do indywidualnego kontaktu w celu uzyskania informacji lub dopracowania szczegółów.
Grawery.jpg

Follow us on Facebook